Jakie uniwersalne etui na tablet 10 cali?

Jakie uniwersalne etui na tablet 10 calowy będzie najlepszym rozwiązaniem? Czy uniwersalna ochrona w pełni zabezpieczy tablet przed zarysowaniami? Rynek mobilnych urządzeń jest tak wielki, że niestety produkcja dedykowanych pokrowców na każdy sprzęt jest po prostu niemożliwe, ponieważ nie każde urządzenie znajduje tylu właścicieli jak np. iPad lub Samsung Galaxy Tab.

Jakie uniwersalne etui na tablet 10 cali są dostępne?

Etui uniwersalne oczywiście może w pełni zabezpieczyć urządzenie przed uszkodzeniami z zewnątrz, tak samo skutecznie jak te dedykowane. Różnica pomiędzy dedykowanym, a uniwersalnym jest tylko w sposobie montażu etui. Dla przykładu etui dedykowane książkowe z reguły sposób umieszczenie urządzenia w etui opiera się na specjalnie zaprojektowanych pleckach do których wkładany jest tablet. W etui uniwersalnym urządzenie w etui trzyma się za pomocą regulowanych zaczepów. Oczywiście zaczepy w żaden sposób nie przeszkadzają w obsłudze tabletu.

Jakie uniwersalne etui na tablet 10
Etui Uniwersalne Tablet 9-10” Keep Calm – sklep 4kom.pl

W sklepie 4kom.pl dostępne są etui uniwersalne na tablet w różnych modnych wzorach, każdy wzór świetnie prezentuje się z urządzeniem w środku. Etui oczywiście są bardzo funkcjonalne, ponieważ oprócz zapewnienia ochrony, również mogą pełnić funkcję podstawki dla tabletu. Oglądanie lub przeglądanie zasobów internetowych może być jeszcze bardziej przyjemne i wygodne. Oprócz tego etui uniwersalne posiada specjalnie zaprojektowaną łapkę, która pozwala bezpieczne trzymanie etui w ręku. Bez obawy przed upuszczeniem urządzenia w trakcie korzystania.