Torba Wiwu do Apple MacBook Air 13

Torba Wiwu do Apple MacBook Air 13
Etui Wiwu Apple MacBook Air 13 – sklep 4kom.pl

Torba Wiwu do Apple MacBook Air 13 to propozycja dla tych, którzy poszukują wygodnego etui na swojego laptopa. Dającego możliwość jego użytkowania jako komfortowej torby. W przypadku tego produktu mamy pewność, że nasz MacBook Air 13 zyska odpowiednią ochronę przed zniszczeniami, a nam samym umożliwi wygodne korzystanie ze sprzętu w podróży lub w pracy. Etui Apple pozwala bowiem na zabranie ze sobą MacBooka wszędzie tam, gdzie go potrzebujemy.

Bardzo praktyczne rozwiązanie w podróży, w pracy i na spotkaniu

W torbie zmieścimy wszystko, czego potrzebujemy. Nie tylko naszego MacBooka Air 13, ale również potrzebny do niego kabel, myszkę oraz notatnik. Będzie to bardzo wygodne w podróży, szczególnie w trakcie lotu samolotem lub jazdy pociągiem. Kiedy w trakcie podróży korzystamy z naszych urządzeń. Torba mieści w jednym miejscu to, co jest nam do korzystania z urządzenia potrzebne. Torba Wiwu do Apple MacBook Air 13 podobnie spełnia swoją funkcję na spotkaniu. Kiedy chcemy mieć wszystko pod ręką lub móc spakować na spotkanie wszystko w jedną torbę bez konieczności pakowania się w kolejną.

Torba Wiwu do Apple MacBook Air 13 z dodatkowymi kieszeniami i uchwytem

W transporcie torby pomaga wygodny uchwyt, zamieszczony z boku etui do Apple MacBook. Poza dodatkową przestrzenią wewnątrz torby mamy również kieszenie na zewnątrz, w których możemy przechowywać smartfon, ładowarkę do niego, portfel czy słuchawki. Wszystkie potrzebne nam rzeczy, które chcemy mieć pod ręką bez rozpinania torby.

Wysoki poziom ochrony przed zniszczeniami

Głównym zadaniem torby jest, poza wygodnym transportem MacBooka, również ochrona przed zniszczeniami: zarysowaniami oraz uszkodzeniami. Torba wyłożona została od wewnątrz delikatnym materiałem, który zapobiega rysom na obudowie w trakcie transportu. Specjalnie wzmocniona konstrukcja sprawia także, że upadek z niewielkiej odległości jest mniej szkodliwy dla urządzenia Apple niż wtedy, gdyby pokrowca nie było.