Pokrowiec Esperanza Neoprene 15,6 cali

Pokrowiec Esperanza Neoprene 15,6 cali
Futerał Esperanza Neoprene 15,6 cali – sklep 4kom.pl

Pokrowiec Esperanza Neoprene 15,6 cali to miękkie i wygodne w używaniu etui na tablet, laptopa czy Macbook’a. Stosuj je zawsze wtedy, kiedy wybierasz się w podróż, by zapewnoć odpowiedni poziom bezpieczeństwa urządzenia, które razem z całym bagażem przewozisz. Dużym plusem tego etui jest to, że zamykane jest na suwak. Dzięki temu unikasz sytuacji, w której tablet mógłby wypaść z pokrowca i porysować się lub ulec uszkodzeniu.

Pokrowiec Esperanza Neoprene 15,6 cali czy warto kupić?

Jeśli przewozisz swoje rzeczy samochodem, to wiesz, że często bagaż może polecieć w przód, może też odbierać lekkie wstrząsy w trakcie jazdy (szczególnie na polskich drogach, gdzie – niestety – dziury wciąż się zdarzają). Ważne jest, by zakupione etui było na nie odporne. Pianka neoprenowa dobrze się tutaj sprawdza. Amortyzuje wstrząsy i zapobiega temu, by ekran porysował się w kontakcie z innymi przedmiotami w walizce, plecaku czy torbie.

Pokrowiec Esperanza Neoprene 15,6 cali jest niezwykle lekkie. Ma zaledwie 285g, dzięki czemu nie zwiększa wagi Twojego sprzętu i całego bagażu. Ma to znaczenie dla wszystkich, którzy podróżują samolotem i gdzie liczy się waga przewożonego bagażu. Nie musisz się już dłużej o to martwić.

Wybierz pokrowiec Esperanza jeśli szukasz produktu, któremu można byłoby zaufać i które idealnie łączyłoby w sobie jakość z korzystną ceną. Etui na tablet pochodzi od nowoczesnej firmy Esperanza, która zwraca dużą uwagę na to, by oferowane produkty wyróżniały się na tle konkurencji.