Najlepsze Etui do tableta dla przezornych

Jak głosi przysłowie „przezorny zawsze ubezpieczony”. Dlatego jeśli chcesz zadbać o swojego tableta i zabezpieczyć go z każdej strony doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie futerał ESR Ascend Trifold ze szkłem hartowanym. To idealne rozwiązanie dla Twojego Apple iPad Pro 11 2021. Nie jest to zwykła obudowa, w którą wkładasz swojego tableta, ale jest ona wzbogacona o super wytrzymałe szkło ochronne.

https://4kom.pl/pl/products/etui-obudowa-esr-ascend-trifold-ze-szklem-hartowanym-do-apple-ipad-pro-11-2021-grey-45402.html

Całość tworzy solidne zabezpieczanie nie tylko przed uszkodzeniem podczas upadku, ale także przed kurzem. Różnego rodzaju drobiny mogą dostawać się do urządzenia mobilnego i rysować zarówno obudowę jak i wyświetlacz. W tym przypadku jest to zdecydowanie utrudnione. Mocne szkło hartowane o grubości 0.3m i twardości 9H doskonale chroni wyświetlacz. Z tego rodzaju akcesoriami GSM możesz być pewny, że urządzenie jest dobrze zabezpieczone. Niezwykle przydatną funkcją tego etui na tablet jest również usypiania i wybudzania Twojego iPada automatycznie, gdy zamykasz je lub otwierasz. Więcej etui na tablet poznasz w naszym sklepie on-line.