Etui Urban Armor Gear UAG iPad Pro 9.7

Etui Urban Armor Gear UAG iPad Pro 9.7
Etui Urban Armor Gear UAG iPad Pro 9.7 – sklep 4kom.pl

Etui Urban Armor Gear UAG iPad Pro 9.7 to wyższy poziom ochrony dla Twojego iPada. Pokrowiec uzyskał militarne certyfikaty, które są najlepszym dowodem na to, że sprawdzi się w każdej sytuacji. Wyobraź więc sobie, że możesz zabrać swojego iPada w podróż. Jeśli kochasz podróżować survivalowo, najczęściej zarzucasz na plecy ciężki plecak z masą potrzebnego sprzętu, rozbijając namiot na łonie natury, to pewnie często rezygnujesz z zabierania ze sobą tego, co delikatne i łatwe do zniszczenia.

Jeśli dotąd rezygnowałeś też z zabierania swojego iPada, to dzięki etui Urban Armor Gear UAG iPad Pro 9.7 nie będziesz musiał więcej tego robić. To etui nie bez powodu zyskało miano pancernego, ono doskonale chroni Twój sprzęt w nawet najbardziej wymagających warunkach. Zapobiega zarysowaniom, będąc przy tym doskonałym amortyzatorem i jednocześnie ochroną przed poważnymi uszkodzeniami. Trudno o lepsze rozwiązanie, kiedy podróżuje się lub pracuje w wymagających warunkach. Również osoby, które pracują na budowie, np. architekci, mogą wykorzystać to etui do swojego iPada, by móc pracować na nim bez zmartwienia o to, czy urządzenie nie wypadnie z rąk i nie uszkodzi się.

Etui Urban Armor Gear UAG iPad Pro 9.7 czym się jeszcze wyróżnia?

Siła etui iPad Pro 9.7 od firmy UAG kryje się w materiale, z którego zostało wykonane. Jest to bowiem poliwęglan w połączeniu z elastycznym TPU. Taka kombinacja zapewnia maksymalne wykorzystanie potencjału pokrowca, będąc tym samym najlepszą drogą do zapewniania urządzeniu ochrony. Marka, która stworzyła ten produkt, słynie z wielu doskonałych etui na tablet.