Etui uniwersalne tablet 9-10” Oldschool

Etui uniwersalne tablet 9-10'' Oldschool
Etui uniwersalne tablet 9-10” Oldschool – sklep 4kom.pl

Etui uniwersalne tablet 9-10” Oldschool jest uniwersalnym etui, które pasuje do tabletów o wymiarach nawet 26,5 x 19,5 cm, jak i też 24 x 17 cm (wartość minimalna). Dzięki temu może stać się prezentem dla bliskiej nam osoby, którą chcemy zaskoczyćciekawym upominkiem, a nie znamy dokładnych wymiarów tabletu.

Różnice w wielkości nie stanowią problemu, ponieważ tablet dopasowywany jest do etui za pomocą specjalnych łapek, które są elastyczne. Mają one duże znaczenie w całości pokrowca, ponieważ to dzięki nim możemy nasze urządzenie zamocować i nie martwić się o to, żeby znów pamiętać o jego włożeniu lub wyjęciu go. Tablet może przebywać w etui cały czas i nie będzie to dla nas uciążliwe.

Etui uniwersalne tablet 9-10” Oldschool trzy najważniejsze cechy:

Funkcjonalność
Komfort jest pierwszą rzeczą, z której to etui na tablet słynie. Elastyczne łapki są jednym z tych elementów, które go gwarantują. Kolejną jest sposób obsługiwania etui. Nie musimy wyjmować lub wkładać tabletu do kieszonek itd. Wystarczy otworzyć klapkę, co robi się identycznie, jak przy otwieraniu książki. Jest to wygodne i dodatkowo pozwala na swobodniejszą pracę na urządzeniu.

Ochrona
Drugą cechą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę w tym i w każdym innym etui na tablet, jest ochrona. To główny cel pokrowców. Mają one zabezpieczach tablety przed uszkodzeniem i zniszczeniem. Etui uniwersalne tablet 9-10” Oldschool zaprojektowane zostało w taki sposób, by chronić sprzęt także w trakcie podróży. Może swobodnie przenosić go w plecaku lub torbie, a wszelkie lekkie stłuczenia będą nieodczuwalne dla urządzenia. W przypadku poważnego upadku skutki i tak będą mniejsze niż te, z którymi musielibyśmy się liczyć bez posiadania etui (np. pobity ekran).

Wygląd
Kiedy już wiemy, że korzystanie z urządzenia będzie wygodne i będzie miało ono zapewnioną ochronę, przejdźmy do ostatniej zalety tego etui na tablet. Mówiąc o wyglądzie, mamy oczywiście na myśli nadruk, który wyróżnia ten pokrowiec spośród innych pokrowców. Jest ciekawy, trochę zabawny i pasuje do stylu oldschool.