Etui uniwersalne tablet 7-8” Happy

Etui uniwersalne tablet 7-8'' Happy
Etui uniwersalne na tablet 7 cali – sklep 4kom.pl

Etui uniwersalne tablet 7-8” Happy to wygodne etui, które wykonane zostało z ekologicznej skórki. Dzięki temu możemy mieć pewność, że będzie trwałe i posłuży nam wystarczająco długo. Głównym zadaniem tego etui jest chronić nasze urządzenie przed uszkodzeniem.

Mamy tutaj przykład wyjątkowego etui na tablet, ponieważ rozmiar sprzętu, któremu jest dedykowane, nie jest precyzyjnie określony. Oznacza to, że z powodzeniem odpowiadać będzie wymiarom 21,5 x 14,5 cm, oraz nawet 18,5 x 11 cm (jako wartości minimalnej). Jeśli nie jesteśmy pewni tego, jakiego dokładnie rozmiaru potrzebujemy lub chcemy zrobić komuś prezent – zdecydujemy się na uniwersalne etui na tablet. Ten model ma ciekawy napis, który tłumacząc z angielskiego przypomina nam, byśmy nie zapominali się uśmiechać!

Etui uniwersalne tablet 7-8” Happy to również wygoda z korzystania

Zwróćmy uwagę na to, jak przyjemne jest korzystanie z tego etui: nie musimy się martwić wyciąganiem sprzętu z pokrowca i pamiętaniem o tym, żeby ponownie go włożyć. Nasze urządzenie ma od nas 100% ochrony. Wszystko to dzięki specjalnym elastycznym łapkom, które podtrzymują całość. Warto dodać, że samo korzystanie jest maksymalne wygodne, bo aby zacząć przeglądać strony internetowe lub oglądać filmy na naszym urządzeniu, wystarczy je otworzyć tak samo, jak otwieramy książki. Ta cecha ma duże znaczenie dla tych, którzy często korzystają z tabletów i po chwili odkładają je na półkę. Z każdym kolejnym sięgnięciem będzie nam jeszcze łatwiej. Klapkę otworzyć można nawet jedną ręką.