Etui uniwersalne Fanstasia Tablet 9-10”

Etui uniwersalne Fanstasia Tablet 9-10''
Etui uniwersalne Fanstasia Tablet 9-10” – sklep 4kom.pl

Etui uniwersalne Fanstasia Tablet 9-10” to zwizualizowanie wszystkiego, co mógłbyś mieć w głowie na dźwięk „idealne etui na tablet”. Nie tylko świetnie wygląda, ale i poprzez swoją funkcjonalność zapewnia wygodne korzystanie z urządzenia. A wszystko to przy pełnej ochronie sprzętu, która jest tutaj wartością priorytetową. Jak to możliwe?

Etui uniwersalne Fanstasia Tablet 9-10” chroni sprzęt ponieważ:

1 – Etui uniwersalne na tablet wykonane zostało w taki sposób, by pasować jednocześnie do oficjalnych sytuacji, gdy używamy tabletu w pracy, jak i w domu, kiedy towarzyszy nam wieczorem na kanapie. Rozmiarami pasuje do tabletów o różnych wymiarach. To duży plus, kiedy chcemy komuś zrobić prezent i nie znamy szczegółowych wymiarów lub wtedy, gdy posiadamy kilka tabletów o zbliżonej wielkości. Tutaj maksymalne wymiary tabletu mogą wynosić nawet 26,5 x 19,5 cm, a minimalne 24 x 17 cm. Są to jedne z najczęściej wybieranych wymiarów.

2 – Elastyczne łapki pozwalają przymocować etui na stałe, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że zapomnimy o ponownym nałożeniu naszego pokrowca ochronnego. Stosowanie tabletu w etui jest wygodne, dlatego nie stanowi problemu, by nie był zdejmowany. Jesteśmy w stanie otworzyć go jedną reką i komfortowo oprzeć o jego tył. Wszystko to dzięki opcji podstawki, którą uzyskujemy po złożeniu klapki etui. Przeglądanie zdjęć czy stron, oglądanie filmów lub rozmowy z innymi nigdy jeszcze nie były tak łatwe. Niektórzy kupują etui głównie ze względu na podstawkę.