Etui UAG Metropolis Apple iPad Pro 10.5

Etui UAG Metropolis Apple iPad Pro 10.5
Etui UAG Metropolis Apple iPad Pro 10.5 – sklep 4kom.pl

Etui UAG Metropolis Apple iPad Pro 10.5 to najwyższy poziom ochrony dla naszego tabletu. Wykonany z wysokiej jakości materiałów chroni lepiej od standardowych etui na tablet. Stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach, dla których najważniejsza jest przede wszystkich ochrona swojego urządzenia. Warto jednak dodać, że etui to zostało przy tym zaprojektowane bardzo stylowo i z pewnością przydatnie do gustu fanom militarnego stylu.

Etui UAG Metropolis Apple iPad Pro 10.5 do zadań specjalnych

Chroni ze wszystkich stron, zapewniając ochronę nie tylko samej obudowy, ale również ekranu. Wszystko to dzięki odpowiedniemu zabudowaniu etui Apple. Produkt pochodzi z oferty firmy UAG, która słynie z wykonywania wysokiej jakości etui ochronnych, i kierowany jest do osób poszukujących przygód, które chcą zabierać swój iPad Pro 10.5 wszędzie ze sobą.

Etui na tablet Apple chroni przed zarysowaniami, pozostawiając nasz tablet w nieskazitelnym stanie przez długi czas. Jednak ochrona przed utracą oryginalnego wyglądu to nie wszystko. Etui stworzone zostało w taki sposób, by przede wszystkim zapobiegać poważnym uszkodzeniom, które mogłyby zdarzyć się w przypadku upadku urządzenia. Amortyzujące właściwości poliwęglanu, z którego wykonane zostało etui UAG Metropolis Apple iPad Pro 10.5, to najlepsze zabezpieczenie przed zniszczeniem.

Funkcjonalne etui na tablet

Nie tylko chroni przed uszkodzeniami, ale zapewnia wygodę korzystania z tabletu. Dzięki temu etui na tablet Apple iPad Pro 10.5 poczujesz, czym jest prawdziwy komfort. Etui choć wykonane z wysokiej jakości materiału, pancerne i zabezpieczające przed uszkodzeniami, to dzięki odpowiedniej konstrukcji wyjątkowo lekkie. Zamykane jest na specjalny klips magnetyczny, dzięki czemu zyskujemy pewność, że etui nie otworzy się w plecaku w trakcie jego transportu. Jednocześnie będzie szybkie do otworzenia, kiedy będziemy tego potrzebować.