Etui Supcase Beetle Defense iPad Air

Etui Supcase Beetle Defense iPad Air
Etui Supcase Beetle Defense iPad Air – sklep 4kom.pl

Etui Supcase Beetle Defense iPad Air to produkt, którego długo wyczekiwali zwolennicy ochrony w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zastosowanie trzyczęściowej budowy sprawia, że trudno znaleźć na rynku drugie takie etui na tablet, które wyróżnia wysoka wytrzymałość i wielofunkcyjność jednocześnie. Gdyby móc wyobrazić sobie zmaterializowaną formę perfekcji i solidności, tak właśnie mogłaby wyglądać.

Etui Supcase Beetle Defense iPad Air dla wymagających

Etui Supcase Beetle Defense iPad Air było wyczekiwane przez wymagających i jest używane przez wymagających. Powstało z myślą o tych, którym zależy na 100% ochronie urządzenia w najbardziej ekstremalnych warunkach. Co sprawia, że to właśnie etui świetnie sprawdza się w tej roli?
Po pierwsze pancerna i złożona z trzech części budowa zapewnia doskonałą amortyzację upadków, przez co dba o ochronę urządzenia na najwyższym poziomie. Składa się z najlepszych jakościowo materiałów – mocnego i twardego poliwęglanu oraz tworzywa TPU nadającego etui elastyczności. Przednia pokrywa etui Supcase Beetle Defense iPad Air 5 wykonana jest z poliwęglanu i perfekcyjnie przylega do ekranu urządzenia. Nie utrudnia pracy, gwarantuje przejrzystość i oczekiwaną ochronę przed zarysowaniami lub pęknięciem. Po drugie wysoka wytrzymałość łączy się z funkcjonalnością (w tym z łatwym dostępem do przycisków i portów). Jak na wysokiej klasy etui na tablet przystało, wyróżnia się nowoczesnym designem. Tu w wersji sportowej, by lepiej odzwierciedlać ekstremalny charakter Supcase Beetle Defense iPad Air.