Etui stojak do Sony Xperia Z2 Tab

Etui stojak do Sony Xperia Z2 Tab to idealne eleganckie skórzane etui, które idealnie sprawdzi na co dzień w domu, jak również w pracy lub w terenie. Dzięki temu, że etui jest wykonane z wysokiej jakości ekologicznej skóry to idealnie nadaje się jako elegancki skórzany dodatek, który świetnie sprawdzi się w biurze skutecznie chroniąc tablet przed zarysowaniami, zabrudzeniami oraz upadkami.

Etui stojak Sony Xperia Z2 Tab to funkcjonalność i wygoda

Etui posiada funkcję podstawki, która zapewnia wygodę podczas długiego korzystania z urządzenia. Dodatkowo posiada specjalną gumkę, która zapewni stabilne i wygodne trzymanie tabletu w dłoni. Ponadto etui oczywiście posiada wszystkie najważniejsze wycięcia na złącza, przyciski. Wewnętrzna część etui została wyłożona delikatnym materiałem, które jest niezwykle miłe w dotyku. Całość zamykana jest na dwa magnesy, które idealnie zabezpieczają całe urządzenie przed uszkodzeniami zewnętrznymi.

Etui stojak do Sony Xperia Z2 Tab – praktyczne dodatki wewnątrz

Etui od wewnętrznej strony przedniej pokrywy posiada dwie płaskie kieszenie np. na karty kredytowe oraz miejsce na rysik. Z pewnością takie rozwiązanie przypadnie do gustu wszystkim osobom, które zamierzają korzystać tabletu w etui w celach zawodowych. Skórzane etui na tablet jest dostępne w kilku odcieniach kolorystycznych czarnym, brązowym, czerwonym oraz innych, które również prezentują się świetnie założone na tablet.