Etui stojak do Samsung Galaxy Tab A 10.1

Etui stojak do Samsung Galaxy Tab A 10.1 to jedno z najbardziej praktycznych i funkcjonalnych etui dostępnych dla tego modelu tabletu Samsung. Etui na tablet jest wykonane z eleganckiej skóry ekologicznej, dostępnej w różnych wariantach kolorystycznych. Takie etui pełni zarówno praktyczną ochroną dla urządzenia, jak również funkcjonalną – może służyć jako stojak dla tabletu.

Etui stojak do Samsung Galaxy Tab A 10.1 i jego funkcjonalność

Etui jest skonstruowane tak, że oprócz funkcji podstawki tego typu etui, posiada również jeszcze inną ważną dogodność, mianowicie wybudzanie urządzenia. Oznacza to, że nie musimy już blokować urządzenia ręczenie za pomocą bocznego przycisku, ale za pomocą przedniej nakładki. Po prostu, po nałożeniu nakładki na ekran, urządzenie automatycznie zostaje uśpione – czyli zablokowane.

Poza tym etui na tablet Samsung jest wykonane bardzo solidnie, posiada wszystkie wycięcia na najważniejsze przyciski i złącza. Tablet wkładany jest w skórzaną ramkę, dzięki temu nie istnieje praktycznie ryzyko zarysowania urządzenia przez np. zaczepy trzymające urządzenie, tak jak to się zdarza w innych tego typu etui. Wcześniej już wspomniane funkcje w znaczny sposób ułatwiają korzystanie z tabletu w codziennym użytku.

Podsumowując taki rodzaj etui przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom urządzeń mobilnych, którzy szukają skórzanej eleganckiej ochrony dla swojego tabletu w rozsądnej cenie, zyskując wiele przydanych dodatkowych funkcji!