Etui stojak obrotowe do Samsung Galaxy Tab 3 8.0

Etui stojak obrotowe do Samsung Galaxy Tab 3 8.0
Etui stojak obrotowe do Samsung Galaxy Tab 3 8.0 – sklep 4kom.pl

Etui stojak obrotowe do Samsung Galaxy Tab 3 8.0 zyskuje przede wszystkim tym, że pozwala na wygodne ułożenie urządzenia pod różnym kątem nachylenia i obrocie nawet o 360 stopni! Dzięki temu maksymalnie zwiększamy komfort korzystania z urządzenia i nie musimy się martwić, kiedy czeka nas cały dzień pracy na tablecie. Z tym etui na tablet będzie to równie wygodne, co na notebook’u.

Etui stojak obrotowe do Samsung Galaxy Tab 3 8.0 najważniejsze funkcje

Pokrowiec jest wytrzymały, doskonale chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Minimalizuje szkodliwość upadków niemal do zera – przy normalnym użytkowaniu. Mało prawdopodobne jest, by zwykłe wysunięcie z ręki mogło spowodować uszkodzenie.

Ten model etui został idealnie dopasowany do Samsung Galaxy Tab3 8.0 co sprawia, że jego wysunięcie z samego etui jest niemal niemożliwe. Odpowiednie, staranne dopasowanie to podstawa w wyborze etui, jeśli ma nam ono służyć na długo. Funkcja podstawki decyduje o niewątpliwej wygodzie w codziennym użytkowaniu sprzętu. Dużym atutem jest to, że w etui na tablet Samsung Galaxy Tab 3 8.0 mamy do czynienia nie tyle ze zwykłą podstawką, ale taką, której kąt nachylenia może być różny.

Zamykane na magnezy są bezpieczne i jednocześnie funkcjonalne. Dzięki temu możemy sprawnie korzystać z funkcji sleep/wake up. Z pewnością uchroni to naszą baterię i jednocześnie oszczędza nasz czas na wyłączanie i włączanie urządzenia.
Obrót o 360 stopni to dodatkowa cecha, która tak wyróżnia ten model etui na tablet. W połączeniu z podstawką o różnych stopniach nachylenia zdaje się być idealnym wyborem dla tych, którzy pracują na swoich tabletach.