Etui stojak Huawei MediaPad T3 10

Etui stojak Huawei MediaPad T3 10
Etui Huawei MediaPad T3 10 – sklep 4kom.pl

Etui stojak Huawei MediaPad T3 10 to produkt dopasowany do potrzeb tego właśnie modelu tabletów. Dzięki idealnemu dostosowaniu go do jego budowy oraz potrzeb jego użytkowników otrzymujemy etui na tablet, które zapewnia wysoki poziom ochrony i jednocześnie staje się maksymalnie funkcjonalne.

Etui stojak Huawei MediaPad T3 10 to pełna wygoda

Pełne dopasowanie to dostosowanie etui do tabletu Huawei. Wszystkie przyciski oraz złącza zostały wzięte pod uwagę w trakcie tworzenia etui, w ten sposób wykonano konieczne wycięcia, by podłączanie słuchawek, ładowanie czy używanie bocznych przycisków nie stanowiło żadnego problemu. Wycięcia to jednak nie jedyna rzecz, która zapewnia nam maksimum funkcjonalności.
W trakcie używania tabletu możemy wykorzystać wygodne funkcję podstawki, która ułatwi oglądanie filmów czy przeglądanie stron internetowych. Zrobimy to nie tylko szybciej, ale i po prostu sprawniej, ponieważ obie dłonie będziemy mieli w tym czasie wolne. Podstawka w etui na tablet Huawei pozwala na ustawienie tabletu w taki sposób, w jaki będzie nam wygodnie.

Eleganckie etui Huawei ze skóry ekologicznej

Stylowego wyglądu zapewnia etui Huawei materiał, z którego zostało wykonane. Skóra ekologiczna jest łatwa do utrzymania w czystości i zawsze prezentuje się elegancko. Będzie świetnym wyborem dla osób, które poszukują etui na tablet do pracy lub na spotkania biznesowe. Dużą zaletą skóry ekologicznej jest również fakt, że cechują ją lepsza wytrzymałość na zniszczenia niż w przypadku innego tworzywa sztucznego.

Dodatkowe usprawnienia w etui Huawei MediaPad T3 10

Dla pełnej funkcjonalności etui wyposażone zostało dodatkowo w specjalne funkcje sleep/wake, które automatycznie wprowadzają tablet w stan uśpienia, kiedy zamykamy okładkę etui i wybudzają tablet Huawei MediaPad 10, kiedy ją uniesiemy. W ten sposób nie musimy sprzętu wyłączać za każdym razem, a jednocześnie oszczędzamy baterię, którą tracilibyśmy stale utrzymując tablet włączony.