Etui stojak do Sony Xperia Z Tab

Etui stojak do Sony Xperia Z Tab
Etui stojak Xperia Z Tab – sklep 4kom.pl

Etui stojak do Sony Xperia Z Tab to dobre rozwiązanie dla tych, którzy często korzystają ze swoich tabletów, wykorzystując je do pracy czy do oglądania filmów wieczorami w domu. Każde dłuższe spędzanie czasu przy tablecie będzie wygodniejsze, kiedy skorzystamy z opcji stojaka. Dzięki temu będziemy mogli pisać palcami obu rąk bez zmartwień o to, że trzeba byłoby jednocześnie trzymać tablet w dłoni. Dzięki stojakom tablet sam układa się w najwygodniejszej dla nas pozycji. Możemy postawić go na blacie i swobodnie przeglądać nasze ulubione strony, wolną ręką podnosząc w międzyczasie kubek z gorącą kawą.

Etui stojak do Sony Xperia Z Tab najważniejsze zalety

Etui stojak do Sony Xperia Z Tab to jednak nie tylko opcja podstawki, ale też ochrony dla naszego urządzenia. Pokrowiec chroni przed zarysowaniami i zmniejsza prawdopodobieństwo poważnych uszkodzeń. Jest konieczny wtedy, gdy poruszamy się z naszym tabletem, przenosząc go w torbie lub plecaku. Bez niego sprzęt byłby narażony na zarysowania, o które naprawdę łatwo. Dzięki klapce mamy pewność ochrony ze wszystkich stron, zarówno samej obudowy, jak i wyświetlacza.

Plusem etui na tablet Sony Xperia Z Tab jest również ekologiczna skóra, z której zostało wykonane. Dzięki niej całość jest trwała i z powodzeniem służyć może przez wiele kolejnych lat. Skórka prezentuje się elegancko, jest estetyczna i bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Wszelkie zabrudzenia możemy usunąć poprzez przecieranie pokrowca zwilżoną ściereczką.