Etui stojak do Dell Venue 8

Etui stojak do Dell Venue 8
Etui stojak do Dell Venue 8 – sklep 4kom.pl

Etui stojak do Dell Venue 8 to wygodne i spełniające swoje zadanie etui na tablet. Dzięki niemu otrzymujemy ochronę na wysokim poziomie i komfort użytkowania, na którym zależy wielu z nam. Etui, które stworzone zostało z myślą o konkretnym modelu, jakim jest Dell Venue 8 z oprogramowaniem Android, jest świetnie do niego dopasowane, dzięki temu nam korzysta się wygodniej – łatwiej trzyma w dłoni, nie ma problemu, że etui się wysunie – ale również i nasz tablet jest przez to bezpieczniejszy. Dobre dopasowanie sprawia, że etui sprawdza się w 100% tak, jak powinno.

Czym etui stojak do Dell Venue 8 zasługuje na wyróżnienie?

1) Wykonanie – Wygląd
Etui na tablet Dell zostało wykonane ze skórki ekologicznej. W środku dodany został delikatny materiał, by nie porysować ani obudowy tabletu, ani jego ekranu. Wygląda elegancko, co z pewnością docenią osoby, dla których ważny jest wybór klasycznych materiałów, a takim eko skórka jest.
2) Doskonała ochrona
Zapewnia niesamowitą ochronę przed zarysowaniami (przodu i tyłu), zabrudzeniem urządzenia i – co najważniejsze – przed jego uszkodzeniem.
3) Wygoda korzystania
Dużym atutem jest możliwość zamienienia etui na stojak, dzięki czemu przeglądanie zdjęć, oglądanie filmów itp. staje się o wiele wygodniejsze. Dla tych, którzy lubią czytać e-booki również będzie to pomocne.
4) Lekkie, poręczne i funkcjonalne
Aby korzystać z możliwości tabletu w pełni, nie jest potrzebne zdejmowanie etui. Można korzystać ze wszystkiego bez przeszkód. To zwiększa komfort pracy. Dodatkowo etui na tablet posiada gumkę na rysik.