Etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6

Etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6
Etui skórzane PU Stand Cover Galaxy Tab E 9.6 T560 – sklep 4kom.pl

Etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6 zostało stworzone z myślą o konkretnym modelu urządzenia, dzięki czemu zyskuje on ochronę na najwyższym poziomie. Gdzie nie ma miejsca na kompromisy. Tylko idealnie dopasowane etui jest w stanie sprawić, że każda poszczególna cecha pokrowca, która ma chronić przed zniszczeniem, ma szansę zadziałać.

Etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6 – wygląd zewnętrzny i funkcjonalność

Dzięki wyścieleniu wnętrza etui delikatnym materiałem, możemy mieć pewność, że nasz ekran nie zostanie porysowany. Natomiast solidny materiał sprawia, że tablet jest chroniony w trakcie upadku. Dlaczego warto inwestować w dobrą ochronę? Odpowiedź jest prosta – o to, by doprowadzić do tego, że tablet zostanie uszkodzony jest wyjątkowo łatwo. Trudniej jest jednak o jego naprawę, która jest niesamowicie droga. Dlatego ochrona powinna stanowić najważniejszy wyznacznik tego, jakie etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6 okaże się najwłaściwsze.

W przypadku etui na tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 zyskujemy skrojony na miarę potrzeb naszego sprzętu pokrowiec, który dba o jego bezpieczeństwo i zwiększa nasz komfort używania go.

Możemy zamienić etui Stand Cover w specjalny stojak, który pozwala na przyjemniejsze oglądanie filmów na tablecie. Możemy również przestać martwić się o to, czy został on wyłączony. Ponieważ w tym etui na tablet mamy funkcję sleep on/off, która automatycznie wprowadza tablet w stan uśpienia gdy przykrywamy jego pokrywę wybudza go, kiedy po niego sięgamy. W ten sposób oszczędzamy baterię i nasz czas. Oczywiście mając stale szybki dostęp do urządzenia.