Etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab A 7.0

Etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab A 7.0
Etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab A 7.0 – sklep 4kom.pl

Etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab A 7.0 to ciekawe kolory i wyjątkowe rozwiązania. Etui stworzone zostało z myślą o tych, którzy szukają czegoś naprawdę wyróżniającego się. Ekologiczna skórka jest trwała, przez co etui szybko się nie niszczy. Specjalne przeszycia wzdłuż brzegów dodają mu z kolei elegancji. Kto z nas nie chciałby tak dobrego etui na tablet?

Dodatkowo etui na tablet Samsung 0chroni nasz sprzęt kompleksowo. Nie tylko z przodu, ale również z tyłu w postaci specjalnej klapki. Wyścielona od wewnątrz delikatnym zamszem nie pozwala ekranowi się porysować. A jeśli już o klapce mowa, drugą bardzo ważną i mega wygodną dla osób, które postanowią zdecydować się na etui, jest funkcja STAND CASE. Zakłada ona takie wykorzystanie klapki, by można ją było przekształcić w solidnie wykonaną podstawkę.

Dlaczego warto wybrać etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab A 7.0?

– wysoka jakość wykonania, każdy szczegół dopracowany w 100%
– magnetyczne zamykanie, które uniemożliwia przypadowe uruchomienie się urządzenia
– ciekawy i jednocześnie elegancki wygląd
– funkcjonalność, która osiągnięta została poprzez szybki dostęp do wszystkich przycisków i złącz

Etui Stand Cover Samsung Galaxy Tab A 7.0 jest idealnie dopasowane do modelu Galaxy Tab A 7.0 T280 lub T285. Ścisłe dopasowanie pokrowca do urządzenia to gwarancja jego ochrony i zabezpieczenie przed wypadnięciem z etui.