Etui Stand Cover Lenovo Tab 2 A10-70

Etui Stand Cover Lenovo Tab 2 A10-70
Etui Stand Cover Lenovo Tab 2 A10-70 i A10-30 – sklep 4kom.pl

Etui Stand Cover Lenovo Tab 2 A10-70 to etui typu stand case, dzięki któremu zyskujemy najwyższy poziom ochrony, jaki łączy się z eleganckim wyglądem. Wykonane z eleganckiej skórki z przeszyciami z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią sobie klasyczne rozwiązania. Poprzez duży wybór kolorów jest w stanie indywidualnie spodobać się każdemu. Polecane zarówno do korzystania domowego, jak i w sprawach służbowych.

Etui Stand Cover Lenovo Tab 2 A10-70 to doskonała ochrona urządzenia

O tym, że to etui na tablet Lenovo Tab 2 A10-70 jest idealnym etui dla Twojego urządzenia przekonuje fakt, że zapewnia kompleksową ochronę urządzenia, co jest sprawą priorytetową. Chroni go ze wszystkich jego stron. Nie zapominając przy ty o najważniejszej i najbardziej delikatnej części, a mowa jest o ekranie. Etui stand case nie tylko posiada specjalną pokrywę na górę. Również wyścielone jest od wewnątrz delikatnym zamszem. Materiał zmniejsza do minimum prawdopodobieństwo zarysowania urządzenia oraz uszkodzenia go.

Dzięki możliwości zamienienia etui na tablet Lenovo w podstawkę możemy korzystać z etui w sposób jeszcze wygodniejszy. Ułatwione jest dzięki temu oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć, odtwarzanie animacji i prezentacji. Wszystko to, co do tej pory wymagało od nas kreatywności przy próbie utrzymania tabletu w pionie, dziś staje się już przeszłością na rzecz nowej funkcji stojaka.