Etui Spigen Tough Armor iPad Mini 4

Etui Spigen Tough Armor iPad Mini 4 to jedno z najbardziej perfekcyjnie chroniących pokrowców dostępnych na rynku akcesoriów mobilnych. Etui renomowanej firmy Spigen z serii Tough Armor to idealne propozycja dla wszystkich posiadaczy iPadów Mini, którym często zdarza się niespodziewanie upuścić urządzenie. To również doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy często używają tabletu w ekstremalnych trudnych warunkach.

Etui Spigen Tough Armor iPad Mini 4 wady i zalety

Z pewnością do zalet możemy zaliczyć dwuelementową elastyczną budowę samego etui. Specjalna mieszanka elastycznego TPU z twardym poliwęglanem sprawia, że pokrowiec skutecznie uchroni urządzenie przed zarysowaniami lub innymi uszkodzeniami zewnętrznymi. Dzięki technologii „Air Cushion” etui absorbuje wstrząsy przy uderzeniach oraz upadkach. Oprócz tego etui może posłużyć jako wygodna i stabilna podstawka dla tabletu, ponieważ posiada wbudowaną stopkę, która pozwala w wygodny sposób na oglądanie filmów oraz pisanie na wirtualnej klawiaturze.

Natomiast do najbardziej istotnej wady tego etui możemy zaliczyć wagę samego etui, która doda kilkaset gram do masy urządzenia. Przy wielogodzinnym trzymaniu tabletu w etui może stanowić problem i być bardzo męcząco po dłuższym czasie. Mimo, że etui na tablet jest pancerne i świetnie zabezpieczy tył oraz boki urządzenia. To niestety front tabletu jest praktycznie całkowicie odkryty. Nawet jeśli będziemy chcieli dodatkowo zabezpieczyć ekran szkłem hartowanym, niestety ale może stanowić to duży problem. Ponieważ jeśli szkło okaże się zbyt duże (będzie za bardzo nachodzić na brzegi urządzenia) to istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie kolidować z założonym etui pancernym.