Etui Spigen SGP Tough Armor iPad Mini 4

Etui Spigen SGP Tough Armor iPad Mini 4
Etui Spigen SGP Tough Armor iPad Mini 4 – sklep 4kom.pl

Etui Spigen SGP Tough Armor iPad Mini 4 jest połączeniem dwóch wysokiej jakości materiałów. Pierwszy to elastyczny TPU oraz drugi – w przeciwieństwie do poprzedniego – twardy poliwęglan. Połączenie tych dwóch materiałów zapewnia doskonałą ochronę dla urządzenia. Świetnie sprawdza się u osób, które tablet traktują jak stałe narzędzie pracy. Zabierając go wszędzie ze sobą, narażamy sprzęt na szybkie uszkodzenie. Czasem wystarczy jeden upadek, by tablet był nie do odratowania. Korzystanie z etui na tablet sprawia, że to zmartwienie przestaje nas dotyczyć.

Etui Spigen SGP Tough Armor iPad Mini 4

Etui Spigen to przede wszystkim skuteczna ochrona. Wykorzystana w tym produkcie technologia Air Chushion absorbuje wstrząsy przy uderzeniach. Jest dokładnie tym, czego potrzebujemy. Pozwala nam w pełni cieszyć się użytkowaniem sprzętu w każdej sytuacji.
O komforcie użytkowania decyduje wytrzymała i stabilna podpórka. Występuje ona w wielu etui na tablet, jednak w przypadku Spigen Tough Armor iPad Mini 4 wyróżnia się ona wytrzymałością, która pozwala na długie godziny optymalnego korzystania z możliwości urządzenia, oglądania filmów, czytania notatek lub nawet pracy. Etui na tablet Spigen Tough Armor zalecane jest przede wszystkim mężczyznom ze względu na surowy design, kojarzący się z wytrzymałością. Dodatkowo warto podkreślić, że etui posiada wokół ekranu specjalny rant. Separuje on wrażliwe elementy od powierzchni.