Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 Pro 10 X90 FL

Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 Pro 10 X90 FL
Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 Pro 10 X90 FL – sklep 4kom.pl

Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 Pro 10 X90 FL to nowoczesne i dopasowane do potrzeb dzisiejszych użytkowników tabletów etui, dzięki któremu możemy zyskać: doskonały design, wysoki poziom ochrony sprzętu, ale i komfortowe korzystanie z niego.

Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 Pro 10 X90 FL dlaczego jest takie dobre?

Etui na tablet Lenovo zostało wykonane z wysokich jakościowo materiałów, co staje się decydujące w kwestii wyglądu, ale i ochrony. Połączenie dobrego plastiku i eko skórki zdaje się idealne, jeśli chcemy zachować doskonały wygląd naszego tabletu, co tu uzyskamy przez skórzane elementy, ale i wysoki poziom ochrony, co zawdzięczać możemy plastikowym częściom.

Ten model etui na tablet doskonale chroni przed zarysowaniami, zabrudzeniami i uszkodzeniem. W momencie upadku staje się nieocenione dla całego sprzętu, jak i ekranu. Magnetyczne zamknięcie sprawia, że transport urządzenia jest szybki i wygodny. Nie musimy martwić się oto, że etui otworzy się w naszym plecaku, a ekran ulegnie porysowaniu. Jednocześnie klips magnetyczny to wygodne rozwiązanie dla codziennego użytkowania, gdzie zależy nam na szybkim otwarciu etui, bez konieczności wysuwania tabletu z niego itp. Specjalna funkcja podstawki stworzona została dla jeszcze wygodniejszego używania tabletu. Dzięki niej zwykłe przeglądanie nowości w Internecie czy oglądanie filmów staje się przyjemne. Ponieważ nie wymaga od nas stałego podtrzymywania urządzenia w rękach.