Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 850 FL

Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 850 FL
Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 8 850 FL – sklep 4kom.pl

Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 850 FL technologicznie bije na głowę wszelkie inne etui na tablet. Zapewnia ochronę na najwyższym poziomie, dba o nasz komfort używania sprzętu i jest w dodatku wykonany w sposób niezwykle nowoczesny.

Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 850 FL – Dlaczego warto zdecydować się na?

1. Najwyższy poziom ochrony
Idealnie dopasowane do naszego urządzenia, dzięki czemu nie wysunie się i nie zwiększy ryzyka uszkodzenia. Dba o nasz sprzęt tak, jak powinien. Dobrej jakości materiały świetnie amortyzują wstrząsy i zabezpieczają przed uszkodzeniem w trakcie upadku. Wbudowany w zamknięcie klips magnetyczny pozwala na łatwe i szybkie otwieranie, a jednocześnie nie pozwala na to, by tablet wysunął się w torbie czy plecaku. Stanowi dodatkowe jego zabezpieczenie.

2. Komfort
Dla osoby, która zdecyduje się na zakup etui na tablet Lenovo jedną z najbardziej odczuwalnych cech będzie komfort jego użytkowania. Etui umożliwia dostęp do wszystkich złącz, przycisków, wejść oraz kamer. Nie ma mowy o zdejmowaniu etui tylko dlatego, że potrzebujemy go podłączyć do ładowarki. Dodatkowo etui wyposażone zostało w specjalną podstawkę, która umożliwia jeszcze wygodniejsze oglądanie zdjęć, filmów i codziennych wiadomości na tablecie. Jednocześnie wyjątkowo cienka i lekka budowa etui sprawa, że nawet trzymając w ręce tablet nie odczujemy, że jest on dodatkowo uzbrojony w pokrowiec.

3. Przemyślane technologie
Funkcja sleep off/on pozwala na zaoszczędzenie stanu baterii poprzez automatyczne wybudzanie i wprowadzanie w stan uśpienia tablet. Dzięki temu zyskujemy wygodną dla nas opcję, nie musimy martwić się też, czy aby na pewno wyłączyliśmy nasz tablet, ponieważ nowoczesna funkcja zrobi to za nas.