Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 10 X50 FL

Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 10 X50 FL
Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 10 X50 FL – sklep 4kom.pl

Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 10 X50 FL w zestawie z klawiaturą to pakiet idealnie sprawdzający się do pracy w biurze. Wiele osób decyduje się na jego zakup ze względu na to, że umożliwia szybkie korzystanie z niego – nie tylko przeglądanie danych, ale także wprowadzanie ich do urządzenia. Klawiatura na ekranie bywa dość uciążliwa i nie da się korzystać z niej tak szybko, jakbyśmy tego potrzebowali. Czasem nawet zwykłe rozmowy za pomocą komunikatorów internetowych bywają przez to utrudnione.

Etui Smart Cover Lenovo Yoga Tab 3 10 X50 FL wykonanie

Etui na tablet Lenovo Yoga Tab 3 10 X50 FL wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów, co poza funkcjonalnością dostarcza też niezbędnej ochrony dla sprzętu. Materiał jest solidny, a przy tym niezwykle delikatny – nie zwiększa oryginalnych rozmiarów urządzenia. Warto zwrócić też uwagę na to, że etui na tablet Lenovo ma funkcję sleep on/off, co pozwala na automatyczne wybudzanie. Zyskujemy dzięki temu szybki dostęp do urządzenia. Wystarczy chwila, by włączyło się tuż po tym, jak uniesiemy klapkę.

Dołączona do zestawu klawiatura łączy się z etui za pomocą Bluetooth. Dzięki czemu nie musimy nawet mieć dostępu do internetu, by zająć się pisaniem na tablecie. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w podróży, gdy jednocześnie chcemy oddać się pracy, oszczędzając przy tym czas spędzony w pociągu.