Etui Smart Cover iPad 2 3 4

Etui Smart Cover iPad 2 3 4
Etui Smart Cover iPad 2 3 4 – sklep 4kom.pl

Etui Smart Cover iPad 2 3 4 po pierwsze chroni, a po drugie spełnia swoje zadanie wzorowo. Jak sama nazwa wskazuje, ten model etui jest idealnym wyborem dla osób, które lubią oglądać filmy na tablecie, czytać, przeglądać zdjęcia czy pisać. Stojak do Apple iPad 2 3 4 dopasowuje się do każdej z wymienionych czynności. Ma trzy miejsca zginania się i właśnie w ten sposób pozwala nam dobrać odpowiedni kąt nachylenia ekranu do obecnych potrzeb.

Etui Smart Cover iPad 2 3 4 zapewni solidną ochronę urządzenia

Etui na tablet Apple iPad 2 3 4 służy do ochrony ekranów, co jest najważniejszym dla nich każdego tableta elementem. Z odpowiednią nakładką nie ma dłużej zmartwień o porysowany lub uszkodzony ekran. Sprawdza się w warunkach domowych, gdzie wytrącenie sprzętu z ręki jest mało prawdopodobne i ewentualny upadek zostaje wykluczony. Dostępny wewnątrz nakładki materiał wykonany jest z miękkiej mikrofibry, jaka pozwala na zachowanie ekranu w czystości. Nie ma chyba nic bardziej denerwującego jak brudny i pełen kurzu ekran.
Nakładka Smart Cover ma wbudowaną funkcję wprowadzania urządzenia zarówno w stan uśpienia, jak i jego wybudzania. Jakie niesie to dla nas korzyść? To proste – zużywamy dzięki takiej możliwości nawet do 50% mniej baterii! Warto. Etui na tablet iPad pozwala zachować ochronę ekranu, funkcjonalność i oczywiście oryginalny design. Chroni ekran tak, by nie naruszać całości wyglądu urządzenia.