Etui Smart Cover do Yoga Tab 3 Plus 10.1

Etui Smart Cover do Yoga Tab 3 Plus 10.1
Etui Smart Cover do Yoga Tab 3 Plus 10.1 – sklep 4kom.pl

Etui Smart Cover do Yoga Tab 3 Plus 10.1 to wygodne etui na tablet, które łączy w sobie wygląd, funkcjonalność oraz wysoką jakość wykonania. Dedykowane jest wszystkim, którzy poszukują dla swojego urządzenia pewnej ochrony. Zadbanie o to, by tablet nie zniszczył się w chwilach upadku czy też nie porysował w momencie transportu urządzenia w torebce/plecaku jest bardzo ważne i należy o tym pamiętać – przypadkowe etui na tablet, jeśli nie są odpowiednio wykonane, potrafią przynieść więcej szkody niż pożytku.

Dlaczego etui Smart Cover do Yoga Tab 3 Plus 10.1 jest dobrym pokrowcem na Twojego urządzenia?

1. Funkcja podstawki – to dzięki niej oglądanie na tablecie filmów czy przeglądanie zdjęć staje się jeszcze łatwiejsze! Wygodna podstawka pozwala pozbyć się uporczywego trzymania urządzenia w dłoniach, zamieniając je na sposób komfortowy i bezpieczny dla urządzenia.

2. Magnetyczne zamknięcie – pewność tego, że etui nie otworzy się w plecaku czy torbie. Z jego pomocą każdy może nosić swój tablet gdziekolwiek chce i nie martwić się, że schowany głęboko sprzęt może się porysować lub poprzez przypadkowe włączenie przycisków zmienić opcje itp. Z dobrym etui na tablet transportujesz swoje urządzenia kiedy chcesz i jak chcesz.

3. Wysokie jakościowo materiały – wnętrze etui na Lenovo zostało pokryte zamszem, które zapobiega rysowaniu ekranu oraz cała konstrukcja etui. Poprzez swoją wysoką jakość zapewnia maksymalną ochronę urządzenia.