Etui Smart Case iPad Mini

Etui Smart Case iPad Mini
Etui Smart Case iPad Mini – sklep 4kom.pl

Etui Smart Case iPad Minidedykowane jest dla użytkowników iPadów, którzy oczekują od etui o wiele więcej. Zwykła ochrona to dziś za mało. Dobre etui na tablet musi chronić w stopniu doskonałym, gwarantować funkcjonalność produktu i jego atrakcyjny wygląd. Wynika to z faktu, że tablet mimo wszystko pozostaje urządzeniem mobilnym, z którym jego użytkownicy często wychodzą poza dom, noszą go w torebkach, plecakach i walizkach. Ochrona jest więc konieczna i to nie byle jaka ochrona!

Etui Smart Case iPad Mini – dlaczego warto zakupić?

Etui na tablet Smart Case zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Chroni przed zarysowaniami ekranu i uszkodzeniem całości w wyniku upadku. Pozwala na więcej niż standardowe etui na tablet. Tworzony jest z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie komfort. Dlatego właśnie nakładka na ekran daje możliwość dopasowania jej do naszych potrzeb. Wszystko zależy od tego, na co jest nam ona potrzebna. Dla wygody korzystania z produktu wprowadzone zostały możliwości podnoszenia i obniżania podkładki od etui, by samodzielnie określać kąt oparcia. Funkcjonalność produktu objawia się za pomocą swobodnego dostępu do wszystkich przycisków i portów.
Wśród praktycznych zalet etui na tablet, znajdziemy również takie cechy jak funkcję sleep/wake up. Największa korzyścią tej funkcji jest oszczędność baterii. Za każdym razem gdy zamkniemy etui, tablet przejdzie w stan uśpienia. Dopiero przy otworzeniu etui na tablet Smart Case iPad Mini zostanie on ponownie uruchomiony i gotowy do działań.