Etui Smart Case iPad Mini 4

Etui Smart Case iPad Mini 4 to funkcjonalna i pełna ochrona dla urządzenia z nadgryzionym jabłkiem. Etui na tablet jest idealne dopasowane, przy okazji zachwyca swoją elegancką prostą stylistką. Wysoka jakość wykonania ze skóry ekologicznej w połączeniu z tabletem tworzy całkiem przyjemną spójną całość. Zapewniając komfortową pracę przez długi czas.

Etui Smart Case iPad Mini 4 najpopularniejsza pełna ochrona

Etui jako nieliczne na rynku pokrowiec zapewnia całkowitą ochronę tabletu, bez zbędnych ograniczeń w przypadku innych tego typu etui dostępnych na iPada Mini 4. Smart Case doskonale chroni urządzenie przed wszelkimi uszkodzeniami oraz zabrudzeniami.

Dodatkową zaletą etui o której warto wspomnieć to również funkcja wybudzenia urządzenia za pomocą przedniej okładki. Metoda odblokowywania w tym wypadku tabletu jest bardzo prosta wystarczy unieść lekko okładkę ku górze, aby urządzenie od razu się wybudziło i było gotowe do pracy. To takie proste, a przy okazji bardzo wygodne!

Etui Smart Case iPad Mini 4
Etui na tablet Smart Case iPad Mini 4 – 4kom.pl

Etui Smart Case oprócz zadań ochronny, może również pełnić rolę uniwersalnej podstawki. Dzięki temu będziemy mogli korzystać z tabletu zarówno w pozycji stojącej, jak również leżącej. Takie rozwiązanie pozwala na komfortowe pisanie, czytanie oraz przeglądanie zdjęć, czy surfowania po Internecie. Z pewnością etui idealnie sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak również w pracy. Etui Smart Case na iPada to doskonałą propozycja dla wszystkich posiadaczy urządzenia od Apple, która powinna znaleźć się obowiązkowo wśród akcesoriów użytkownika.