Etui Smart Case iPad Mini 4 z klawiaturą

Etui Smart Case iPad Mini 4
Etui na tablet iPad Mini 4 z klawiaturą – sklep 4kom.pl

Etui Smart Case iPad Mini 4 z klawiaturą to marzenie wszystkich, którzy korzystają ze swojego iPada w pracy. Dotychczasowe jedynie pobieżne sprawdzenie na nim informacji dzięki takiemu etui na tablet może zamienić się w pełen wymiar pracy. Teraz będziemy mogli wykonać niemal każde zadanie gdziekolwiek tylko chcemy. Co równie ważne, nasz tablet zyska przy tym odpowiedni poziom ochrony, co odgrywa kluczową z ról w trakcie transportu sprzętu. Mowa tu o wszystkich tych sytuacjach, kiedy pod wpływem stresu potrzebujemy szybko spakować się do pracy i wyjść.

Niezwykle niekomfortowe byłoby, gdybyśmy mieli za każdym razem szukać sposobu zabezpieczenia etui samodzielnie przed zniszczeniem. Jednocześnie brak zabezpieczenia prowadziłby nie tyko do zarysowań, co pewne, ale i tak wysokiego poziomu zniszczeń w trakcie przenoszenia tabletu luźno w torebce czy plecaku, że nie moglibyśmy korzystać z urządzenia wcale. Producenci etui na tablet iPad Mini 4 wyszli naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, zapewniajac ochronę i w dodatku klawiaturę, na jakiej szybko napiszemy raport lub odpiszemy na e-mail. Z taką konstrukcją nie ma rzeczy niemożliwych. Prawie wszystko to, co możemy robić na notebooku, staje się tu możliwe.

Etui Smart Case iPad Mini 4 jako stojak

Okładka etui na tablet zamienia się w specjalny stojak, trzymający urządzenie w pionie, a dołączona klawiatura może być postawiona identycznie, co w chwilach, gdy pracujemy na laptopie lub komputerze.