Etui Smart Case Crystal iPad Pro 9.7

Etui Smart Case Crystal iPad Pro 9.7
Etui Smart case crystal do iPad Pro 9.7 – sklep 4kom.pl

Etui Smart Case Crystal iPad Pro 9.7 stworzone zostało z myślą o tych, którym zależy nie tylko na funkcjonalności danego produktu, ale również na jego wyglądzie. W przypadku tego futerału możemy mieć pewność, że osoba, którą obdarujemy taki prezentem, zdecydowanie będzie zadowolona. Połączenie dwóch materiałów – poliuretanu z przodu etui oraz poliwęglanu obecnego z tyłu z ukrytym wewnątrz delikatnym zamszem jest najbardziej optymalnym wyborem. Dlaczego?
Wysokiej jakości materiały etui Smart Case sprawiają, że nasze urządzenie zyskuje dobrą ochronę przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniem. Zamsz zapobiega rysowaniu ekranu, którego idealny stan jest najważniejszy w odbiorze informacji ze sprzętu.
Dodatkowym plusem jest to, że pokrowiec został zaprojektowany w taki sposób, by służyć jednocześnie jako podstawka. Często osoby posiadające tablet, maja ochotę obejrzeć na nim dobry film, serial lub zdjęcia z wakacji. Możliwość użycia podstawki jest w takich przypadkach nieoceniona. Stąd duża przewaga etui na tablet Apple iPad Pro 9.7 nad innymi modelami, które takiej opcji nie dają.

Dodatkowe zalety etui Smart Case Crystal iPad Pro 9.7 to:

– Niebywała lekkość etui, która nie narusza zgrabności urządzenia.
– Wysoka jakość wykonania, gwarantująca zadowolenie na długo.
– Elegancki wygląd, wpadający w oko przede wszystkim kobietom.
– Zapewnienie pełni funkcjonalności sprzętu poprzez dostęp do przycisków i slotów.