Etui Smart Case Apple iPad 2 3 4

Etui Smart Case Apple iPad 2 3 4
Etui Smart Case Apple iPad 2 3 4 – sklep 4kom.pl

Etui Smart Case Apple iPad 2 3 4 jest połączeniem wszystkiego, czego poszukuje właściciel tableta w najwyższej jakości etui. Zapewnia doskonałą ochronę, której można zaufać. Jest wytrzymałe oraz odpowiednio sztywne, pomimo bardzo cienkiej i delikatnej budowy. Występuje w wielu kolorach, co ułatwia wybór – w szczególności kobietom, które wybierać mogą między innymi różowy, żółty i niebieski. Dla mężczyzn proponowane są kolory bardziej stonowane, jak chociażby czerń czy beżowy. Jednak to nie koniec zalet etui na tablet Smart Case Apple iPad 2 3 4.

Etui Smart Case Apple iPad 2 3 4

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze delikatny i przyjemny materiał wewnątrz etui. Jego kolor pokrywa się z kolorem całości dla zachowania spójności wyglądu. Niezależnie od wybranego koloru mamy pewność, że etui na tablet wygląda elegancko. Z zewnątrz jest to ekologiczna skóra. Wewnątrz natomiast zamsz, stąd przyjemne wrażenia. Jego funkcja jest taka, by chronić ekran przed zarysowaniem.
Nie da się nie wspomnieć również o funkcjonalności, co jest w wyborze etui dla wielu praktycznych osób najważniejsze. Etui na tablet Smart Case jest lekkie, przez co nie zwiększa wagi urządzenia i pozwala na pełną mobilność. Zastosowane w nim wycięcia na sloty oraz przyciski nie wymuszają zdejmowania etui w momencie potrzeby skorzystania z określonej funkcji. Posiada również specjalną podstawkę, ułatwiającą oglądanie filmów i zdjęć. Krótko mówiąc, ma w sobie wszystko, co etui na tablet jest potrzebne.