Etui skórzane uniwersalne na tablet 7 cali

Etui skórzane uniwersalne na tablet 7 cali
Etui skórzane uniwersalne na tablet 7 cali – sklep 4kom.pl

Etui skórzane uniwersalne na tablet 7 cali nadaje się do każdego urządzenia, którego ekran wynosi 7 cali. Jest niemal stworzone dla osób, które cenią sobie klasyczny wygląd, a przy tym najwyższy poziom ochrony. Nie da się ukryć, że stopień zabezpieczenia sprzętu przed zarysowaniami, a nawet uszkodzeniem, jest tu najważniejszą kwestią. Z tego właśnie powodu ludzie decydują się na zakup etui na tablet. W przypadku uniwersalnego etui skórzanego na tablety zyskujemy pewność, że nasz tablet będzie doskonale chroniony nie tylko z przodu, ale również z tyłu. Nie zarysuje się ekran, ani nie uszkodzi całość urządzenia.

Etui skórzane uniwersalne na tablet 7 cali

Dla większej pewności bezpieczeństwa etui uniwersalne na tablet  7 cali zostało wyposażone w zapinany magnez, który uniemożliwia otworzenie się etui w momencie, gdy tablet przebywa w torebce, walizce lub plecaku. Dzięki zapięciu możemy trzymać w jednej kieszeni torby zarówno tablet, jak i klucze, bez zmartwień o zarysowania ekranu.
Dokładne wymiary, które pasują do uniwersalnego etui to 200mm wysokości oraz od 105 do 130mm szerokości. Decydując się na zakup tego etui na tablet, mamy pewność, że wybieramy produkt pozwalający nam na łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Dla większego komfortu posiada również specjalną podpórkę, którą możemy ustawiać pod wybranym przez nas kątem i dopasowywać do rodzaju wykonywanej przez nas czynności. Z zewnątrz etui skórzane wykonane jest z ekologicznego materiału. Natomiast wewnątrz znajduje się miękki materiał, który gwarantuje ochronę ekranu oraz jego czyszczenie.