Etui skórzane Sony Xperia Z3 Compact

Etui skórzane Sony Xperia Z3 Compact
Etui skórzane Sony Xperia Z3 Compact – sklep 4kom.pl

Etui skórzane Sony Xperia Z3 Compact to etui na tablet dla tych, którzy cenią wygodę, komfort używania produktu i jednocześnie elegancki wygląd. Tu za sprawą wysokiej jakościowo eko skórki pokrowiec zyskuje na swoim designie, świetnie pasując wszystkim tym, którzy na co dzień wybierają klasyczne elementy. Ten model etui dedykowany jest konkretnie do tabletu Sony Xperia Z3 Compact. Tworzenie idealnie dopasowanego, powiedzieć można, że szytego na miarę produktu, to gwarancja wysokiej jakości, świetnej ochrony oraz staranności wykonania.

Etui skórzane Sony Xperia Z3 Compact idealna ochrona!

O etui skórzane Sony Xperia Z3 Compact mówi się, że jest stojakiem, bo jak większość obecnych na rynku etui na tablet pozwala zmienić zwykłe etui w stojak, który zwiększa komfort oglądania filmów, przeglądania zdjęć czy czytania e-booka. Warto również wspomnieć, gdy mowa jest o kwestiach funkcjonalnych, że wewnątrz pokrowca znajdują się specjale kieszonki: na notatki czy kartę SIM. Producenci zadbali nawet o specjalną gumkę na dłoń, która uniemożliwia upadek urządzenia w wyniku wysunięcia z dłoni.

Całe etui jest oczywiście lekki i poręczne, więc i bez tego nie musielibyśmy się o to martwić. Posiada wycięcia na przyciski i złącza. Dzięki temu nie ma konieczności zdejmowania etui za każdym razem, gdy chcemy je przykładowo naładować.

Od wewnątrz wysłane zostało delikatnym szarym materiałem, by chronić ekran. Z zewnątrz posiada magnezy, które pozwalają na bezpieczne zamknięcie. Dzięki temu nasz tablet nie brudzi się, nie niszczy i nie naraża na trwałe uszkodzenia.