Etui skórzane obrotowe dla Samsung Galaxy Tab E 9.6

Etui skórzane obrotowe dla Samsung Galaxy Tab E 9.6
Etui skórzane obrotowe dla Samsung Galaxy Tab E 9.6 – sklep 4kom.pl

Etui skórzane obrotowe dla Samsung Galaxy Tab E 9.6 nie jest zwykłym etui, a zaprojektowanym w wyjątkowy sposób pokrowcem na tablet, które poza swoją główną funkcją, jaką jest ochrona sprzętu przed zniszczeniem. Spełnia dodatkowo jeszcze kilka dodatkowych z nich, które z pewnością zadowolą osobę, która stoi dziś przed decyzją o zakupie nowego etui na tablet Samsung.

Etui skórzane obrotowe dla Samsung Galaxy Tab E 9.6 – duża funkcjonalność i wygoda

Przede wszystkim jest to wysoko funkcjonalne etui, które jest w stanie obracać się o 360 stopni. Dzięki temu możemy zmienić zwykłe etui w stabilną podstawkę. Z możliwością ustawienia pod wieloma dowolnymi kątami w taki sposób, by zapewnić sobie maksimum wygody. W różnych sytuacjach np. w trakcie oglądania filmu, czytania treści czy przeglądania zdjęć na tablecie.

Funkcja obrotowa 360 z pewnością zachwyci tych, którzy wysoko cenią sobie ciekawe i innowatorskie rozwiązania, których efektem jest zwiększenie komfortu korzystania z urządzenia.
Warto dodać, że etui skórzane obrotowe dla Samsung Galaxy Tab E 9.6 wykonane zostało z ekologicznej, trwałej skóry. Posiada eleganckie przeszycia, które dodają całości uroku. Wypełnione wewnątrz delikatnym zamszem daje nam pewność, że unikniemy zarysowań.

Ten model etui na tablet zbliżone jest w swojej formie do pokrowca, który z dwóch stron chroni urządzenie. Dzięki temu etui na tablet zyskało jeszcze jedną dodatkową funkcję. Mianowicie pozwala na automatyczne wzbudzanie/usypianie urządzenia wraz z podnoszeniem i opuszczaniem klapki.