Etui skórzane do MacBook Air 13

Etui skórzane do MacBook Air 13 zostało wykonane z wielką dbałością o każdy najmniejszy szczegół, dzięki temu etui jest idealnie dopasowane do urządzenia. Wysokiej klasy komputer przenośny, a taki właśnie jest MacBook powinien również posiadać wyjątkową eleganckie etui. Urządzenie posiada aluminiową obudowę, która w transporcie może łatwo się porysować. Warto zainteresować się dobrej jakości etui, które ochroni naszego laptopa Apple właśnie od niepotrzebnych zarysować.

Etui skórzane do MacBook Air 13 – prosta stylowa koperta

Urządzenia od Apple charakteryzują się przede wszystkim prostą, aczkolwiek bardzo elegancką i gustowną stylistyką. Zatem dlaczego dodatek, który będzie ochraniał urządzenie przed zarysowania, ma również nie być prosty i elegancki? Etui skórzane typu koperta właśnie takie jest. Posiada jedną komorę główną, a w niej miejsce na laptopa wyłożone miękką mirkofibrą. Wymiary przegrody są idealnie wymierzone, tak aby urządzenie nie ruszało się w środku. Dodatkowo dwa silne magnesy, które odpowiedzialne są za domknięcie klapy oraz zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo.

Jeśli skórzane etui na MacBooka ma się prezentować jeszcze bardziej okazale, niż samo urządzenie to musi być wykonane w klasycznych odcieniach skóry. Trzy najbardziej eleganckie i klasyczne odcienie skóry (czarny, brązowy i bordowy) są dopełnieniem wyglądu, który prezentuje się naprawdę świetnie!