Etui skórzane Lenovo Yoga Tab 3 Pro X90

Etui skórzane Lenovo Yoga Tab 3 Pro X90
Etui skórzane Lenovo Yoga Tab 3 Pro X90 – sklep 4kom.pl

Etui skórzane Lenovo Yoga Tab 3 Pro X90 to przede wszystkim elegancja, którą możemy cieszyć się wraz z niezbędną dla naszego sprzętu ochroną. Urządzenie, które zostało połączone z tym modelem etui na tablet, nie zostanie uszkodzone w momencie upadku czy transportu. Specjalna klapka uniemożliwia porysowanie ekranu, a boki skutecznie amortyzują upadek. Szansa na uszkodzenia spada nawet o 80% w porównaniu do urządzeń, które nie zostały ochronione za pomocą etui.

Etui skórzane Lenovo Yoga Tab 3 Pro X90 dlaczego warto?

Etui na tablet wykonane jest z eko skórki, co czyni je niezwykle eleganckim. Pokrowiec pasuje do biura, spokojnie możemy używać go w naszej pracy czy też na uczelni. Dzięki różnym kolorom do wyboru, możemy znaleźć ten, który najlepiej będzie pasował do naszego tableta Lenovo Yoga Tab 3 Pro X90.

Od środka etui zostało wysłane zamszem, który uniemożliwia porysowanie sprzętu. Jest to niezwykle ważne dla ekranu, to on najczęściej ulega zniszczeniu – nawet w trakcie zwykłego transportowania sprzętu z domu do pracy. W torebce poza urządzeniem są też klucze, które mogą nasz sprzęt nieestetycznie porysować.

Etui na tablet Lenovo jest trwałe i solidnie wykonane, dzięki czemu jego zakup możemy traktować jak doskonałą inwestycję na długo. Zamiast kupowania wielu różnych pokrowców, lepiej jest zainwestować w jeden, jednak skuteczny i dobrze zrobiony.

Klapka, co ważne, może być składana w podstawkę, która umożliwia wygodne przeglądanie stron czy oglądanie filmów na ekranie.