Etui skórzane Book Cover Lenovo Tab 2 A7-10f

Etui skórzane Book Cover Lenovo Tab 2 A7-10f
Etui skórzane Book Cover Lenovo Tab 2 A7-10f – sklep 4kom.pl

Etui skórzane Book Cover Lenovo Tab 2 A7-10f zostało idealnie dopasowane do tego modelu tabletu. Dzięki temu my możemy korzystać z niego wygodniej, jego realna grubość nie zwiększa się, etui na tablet jest lekkie i doskonale wykończone – ale i nasz tablet na tym zyskuje, bo jego ochrona zwiększa się. Dobre dopasowanie to podstawa ochrony.

Tym, co istotne jest w każdym etui, tu również jego producenci zadbali, by korzystało się nam z niego maksymalnie wygodnie. Dzięki temu etui na tablet posiada wszelkie niezbędne wycięcia na przyciski, złącza i kamerę. Nie musimy zdejmować etui, aby zrobić zdjęcie czy podłączyć nasz tablet do ładowania.

Etui skórzane Book Cover Lenovo Tab 2 A7-10f najważniejsze funkcje

Do cech, które zwiększają komfort używania należy dodać jeszcze:
1) Funkcja stojaka
Wygodna i praktyczna – funkcja stojaka pozwala nam korzystać z urządzenia przy biurku, wygodnie przeglądać multimedia czy oglądać filmy. Wiele osób decyduje się na zakup tego etui na tablet Lenovo właśnie dlatego, że dzięki temu zyskają wygodę, której brak etui nie jest w stanie zagwarantować.

2) Funkcja sleep On/Off
Automatyczne wzbudzanie i usypianie urządzenia, a dzięki temu świadomość oszczędności baterii i brak strachu o to, że nasz tablet uruchomi się w torebce. Decydują o tym dodatkowo zamknięcia na magnez. Są wygodne, bo nie wymagają siły momencie otwierania przez nas, wystarczy jeden ruch, a jednocześnie funkcjonalne, bo trzymają na tyle mocno, że w trakcie transportu nie otworzą się.

Co jeszcze zyskuje na naszą uwagę?
Na pewno jakość i elegancja: dzięki wysokiej jakości materiałów, gdzie przód wykonany jest z praktycznego plastiku, a tył z eko skórki. Materiały decydują o starannym wykonaniu, ale również ochronie przed zarysowaniami, zniszczeniem czy uszkodzeniem sprzętu.