Etui silikonowe do Apple iPad Pro 9.7

Etui silikonowe do Apple iPad Pro 9.7
Etui silikonowe do Apple iPad Pro 9.7 – sklep 4kom.pl

Etui silikonowe do Apple iPad Pro 9.7 chroni przed uszkodzeniem, a również porysowaniem czy zabrudzeniem. Idealnie sprawdza się dla tych, którzy poszukują czegoś, co nie naruszy oryginalnego wyglądu urządzenia. W połączeniu z dołączonym do zestawu szkłem chroni równie skutecznie, co etui z klapką. Dla wielu jednak jej brak jest dodatkowym atutem i staje się jednym z kryterium wyboru.

Etui silikonowe do Apple iPad Pro 9.7 dlaczego warto kupić?

Etui wykonane zostało z przyjemnego w dotyku silikonu. Dzięki niemu ochrona wciąż pozostaje na niezwykle wysokim poziomie, a my cieszymy się łatwością nakładania oraz zdejmowania etui. Nie musimy też martwić się o to, że etui wypadnie nam z rąk. Silikon jest materiałem, który chroni przed wyślizgnięciem urządzenia z dłoni, zapewniając pewny chwyt.

Co więcej, etui do Apple iPad Pro 9.7 jest doskonale dopasowane do tego konkretnego modelu tableta, przez co nie zwiększa jego wielkości, pozostawiając urządzenie wciąż smukłe i niezwykle eleganckie.
Matowa powłoka zmniejsza widoczność odcisków palców czy tłustych plam, dzięki czemu ten model etui na tablet doskonale pasuje dla osób, które poszukują etui do pracy. Etui silikonowe do Apple iPad Pro 9.7 pozostaje stale eleganckie i czysto wyglądające.

Etui na tablet Apple posiada ochronny, specjalny rant, który zabezpiecza wyświetlacz. Uniemożliwia w ten sposób bezpośredni kontakt wyświetlacza z podłożem, czyniąc go w ten sposób bezpieczniejszym.