Etui pokrowiec skórzany Lenovo Yoga 3

Etui pokrowiec skórzany Lenovo Yoga 3
Etui pokrowiec skórzany Lenovo Yoga 3 – sklep 4kom.pl

Etui pokrowiec skórzany Lenovo Yoga 3 to wyjątkowo elegancki pokrowiec, który świetnie sprawdzi się w miejscu pracy, jako urządzenie do wykorzystywania przy biznesowych spotkaniach lub po prostu elegancki dodatek dla wszystkich, którzy cenią klasyczne rozwiązania. Materiałem, z jakiego etui zostało wykonane, jest ekologiczna skóra kolor czarnego. Dodatkowego uroku dodaje idealne dopasowanie etui do Lenovo Yoga 3, co pozwala na zachowanie smukłego i eleganckiego uroku urządzenia. Nie traci ono na swojej lekkości i wciąż jest tak samo przyjemny w korzystaniu.

Etui pokrowiec skórzany Lenovo Yoga 3 i jego najważniejsza funkcjonalność

Nowoczesny design łączy się tu z funkcjonalnością etui. Poza innowacyjnym wyglądem mamy tu jeszcze najwyższą jakość wykonania, która z powodzeniem przekłada się na ochronę naszego urządzenia. Nie musimy martwić się o zarysowania czy pęknięcia. Tablet chroniony jest ze wszystkich stron. Łącznie z jego ekranem, który nie zniszczy się w trakcie transportowania urządzenia w torebce czy plecaku.

Na wyróżnienie zasługują w etui Lenovo wycięcia w środku, które umożliwiają schowanie chociażby karty. To szybkie i wygodne rozwiązanie, które docenią przede wszystkim mężczyźni. Dzięki temu możemy uniknąć noszenia ze sobą plecaka, ponieważ wystarczy jedynie eleganckie etui, by zmieścić tam wszystko to, co potrzebne.

Specjalna podstawka w etui pozwala na szybkie przeglądanie prezentacji, przedstawianie ofert klientom oraz współpracownikom czy po prostu na oglądanie zdjęć i filmów. Dla każdego z nas praktyczna podstawka okaże się dużym wsparciem każdego dnia.

Podsumowując, jest to eleganckie i niezwykle funkcjonalne etui o klasycznym wyglądzie, który dobrze pasować będzie we wszystkich formalnych sytuacjach.