Etui ochronne dla iPad Air 2 Sowa

Etui ochronne dla iPad Air 2 Sowa
Etui ochronne dla iPad Air 2 Sowa – sklep 4kom.pl

Etui ochronne dla iPad Air 2 Sowa nie tylko doskonale chroni, ale również świetnie wygląda, będąc dobrym wyborem dla poszukiwaczy oryginalnych wzorów.

Etui ochronne dla iPad Air 2 Sowa dlaczego warto kupić?

Warto zwrócić uwagę na funkcjonalność tego etui – klapkę możemy złożyć, robiąc z niej wygodną podstawkę. Dzięki temu oglądanie seriali czy zdjęć będzie jeszcze wygodniejsze. Magnesowe zamknięcie dodatkowo gwarantuje, że etui ochronne nie otworzy się w torebce w trakcie transportu i nie porysuje. Co więcej, jeśli już mowa o dodatkowych funkcjach, etui na tablet Apple posiada funkcję sleep/wake up, co sprawia, że oszczędzamy na baterii – nie musimy już wyłączać naszego urządzenia, a w bardzo łatwy sposób wprowadzać je w stan czuwania. Wystarczy otworzyć klapkę, co ponownie uruchamia urządzenie. Takie rozwiązanie oszczędza zarówno baterie, jak i też nasz czas.

Etui ochronne dla iPad Air 2 Sowa idealnie pasuje do całości, nie zwiększa oryginalnych wymiarów sprzętu i sprawia, że możemy cieszyć się najwyższą jakością wykonania dzięki idealnemu dopasowaniu etui do  iPad Air 2.

Sama sowa jako nadruk została naniesiona z dbałością o najmniejszy szczegół, co sprawia, że prezentuje się elegancko. Jest wyraźna i kolorowa, a śliski materiał pozwala na łatwe jej wyczyszczenie w przypadku ubrudzenia.
Do wyboru są również inne wzory, które pozwalają na wyróżnienie naszego etui wraz z urządzeniem wśród pozostałych.