Etui obrotowe Samsung Galaxy Tab A 10.1

Etui obrotowe Samsung Galaxy Tab A 10.1 to kolejne dobrze wykonane etui na tablet dostępne w sklepie internetowym 4kom.pl. Tablet charakteryzuje się przede wszystkim obrotową podstawką oraz skórzanym wykończeniem. Ponadto etui jest wyjątkowo lekkie, co za tym idzie nie jest to zbyt uciążliwe, kiedy musimy chodzić trzymając tablet przez wiele godzin np. w czasie pracy.

Etui obrotowe Samsung Galaxy Tab A 10.1

Etui zostało wykonane ze skóry ekologicznej w kilku kolorach, natomiast w środku zostało pokryte delikatnym miękkim materiałem. Z pewnością etui zapewni kompleksową ochronę urządzenia praktycznie w każdych warunkach.

Obrotowe etui 360 stopni

Konstrukcja podstawki etui jest w pełni obrotowa – 360 stopni. Dzięki temu, będziemy mogli bez problemu oglądać lub przeglądać strony internetowe w pozycji poziomej, bez konieczności podtrzymywania urządzenia. Oprócz tego podstawka jest regulowana pod względem kąta nachylenia urządzenia, dzięki specjalnie zaprojektowanej klapce, która posiada odpowiednie wypustki.

Etui obrotowe to świetna propozycja dla wszystkich posiadaczy tabletów Samsung Galaxy Tab A 10.1, którzy poszukują funkcjonalnego etui do swojego urządzenia. Dzięki swojej obrotowej podstawce, w szybki sposób możemy obrócić tablet oraz nachylić pod odpowiednim kątem urządzenie.