Etui obrotowe dla Samsung Galaxy Tab A 9.7

Etui obrotowe dla Samsung Galaxy Tab A 9.7 zapewni całkowitą ochronę urządzenia oraz dodatkowo ułatwi korzystanie z tabletu zarówno w domu, jak również w pracy. Skórzane wykończenie etui prezentuje się bardzo ładnie i elegancko, a sam tablet często jest wybierany jako mobilny sprzęt biurowy.

Etui obrotowe dla Samsung Galaxy Tab A 9.7
Etui obrotowe dla Samsung Galaxy Tab A 9.7 – sklep 4kom.pl

Etui obrotowe dla Samsung Galaxy Tab A 9.7 to przede wszystkim funkcjonalność

Etui wykorzystać możemy nie tylko do ochrony samsungowego tabletu, ale również jako np. podstawka do oglądania filmów lub przeglądania stron internetowych. Dzięki swojej obrotowej podstawce, możemy obracać urządzeniem bez potrzeby odpinania tabletu z etui. Z pewnością funkcja obrotowej podstawki może przydać się wszystkim, którzy często prezentują na ekranie tabletu informację np. dotyczące danego projektu. Obrotowa podstawka zapewni szybki pogląd ekranu wszystkim zainteresowanym osobom.

Nie zapominajmy również o najważniejszej roli jaką pełni etui na tablet – czyli ochrony. Etui w imponujący sposób zapewni całkowitą ochronę urządzenia, zmniejszając ryzyko porysowania zarówno przedniej jak i tylnej części obudowy tabletu. Oczywiście całe etui zostało wykonane z naprawdę solidnego materiału, który nie ma prawa się od razu w jakiś sposób uszkodzić. Kolejnym plusem jest duża dostępność kolorów, która zaczyna się od klasycznego koloru czarnego, a kończąc na odcieniu zielonej trawy. W sumie do wyboru mamy sześć kolorów. Oczywiście wszystkie kolory świetnie wkomponują się w stylistykę urządzenia.