Etui na tablet z klawiaturą może zastąpić laptopa?

Osoby, które wiele pracują poza domem i często zabierają ze sobą do pracy tablet, pewnie wielokrotnie zastanawiały się już nad tą kwestią. Czy etui na tablet z klawiaturą może zastąpić laptopa? Dziś wielkości ekranów tabletów są porównywalne z tymi, które mają notebooki. Tym jednak, czego im brakuje, jest klawiatura. Stąd też pytanie, czy wystarczy kupić klawiaturę do urządzenia, czy nastawić się na kupno nowego laptopa? Prawda może być dla wielu zaskakująca – dokupienie klawiatury niemal w pełni rozwiąże sprawę. Jeśli naszym problemem jest to, że brakuje w tablecie standardowej klawiatury, to z pewnością nie musimy kupować laptopa.

Etui na tablet z klawiaturą zalety

Podłączenie klawiatury do tabletu trwa zaledwie chwilę i nie stanowi żadnego problemu nawet dla osoby początkującej. Warto wiedzieć, że pomocne z pewnością okażą się specjalne etui na tablet z klapką, która będzie pełniła funkcję podstawki. W ten sposób utrzymamy nasz tablet w takiej samej pozycji, w które byłby ekran laptopa.

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy etui z klawiaturą może zastąpić laptopa, to niech wyobrazi sobie tę właśnie konstrukcję – tablet w pozycji niemal pionowej, pod spodem klawiatura. Jeśli nie musimy korzystać z żadnych zaawansowanych programów, z którymi tablet by sobie nie poradził, to takie rozwiązanie powinno być dla nas optymalne. Co chyba ucieszy każdego, taka opcja jest również korzystniejsza dla kieszeni, pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy i ogranicza konieczność zgrywania plików z jednego urządzenia na drugie.