Etui na tablet w sowy

Etui na tablet w sowy zdobywa serca – jak się okazuje – nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Urocze sówki cieszą się niezwykłą popularnością, będąc wykorzystywane w najróżniejszych możliwych kombinacjach. O tym, dlaczego są tak często spotykane właśnie na etui, decyduje najczęściej fakt, że świetnie się na takich akcesoriach prezentują.

Stają się widoczne dla innych, bo często noszone są na zewnątrz (etui bywa, że pełnią funkcję toreb). Sowy połączone jedna obok drugiej tworzą też ciekawy wzór. Mogą być kolorowe, np. w jasnych odcieniach różu i kontrastującej z nim zieleni, lub utrzymane w bardziej delikatnych barwach, pastelowych lub szarych.

Etui na tablet w sowy
Etui na tablet duża oczy sowy – sklep 4kom.pl – sklep 4kom.pl

Etui na tablet w sowy jest zabawne i to najczęściej tym przyciąga wzrok innych. Sówki bardzo często mają dodatkowe gadżety typu kokardki lub słuchawki na uszy. Robi się im kolorowe brzuszki i skrzydełka. Zdarza się nawet, że mają one nie tylko zupełnie inne kolory, ale także i wzory, kiedy część sówki jest w kropki, a pozostała jej część w paski. W takich chwilach widzimy wyraźnie, że sowy są rysowane jako postaci bajkowe, a bywa i tak, że są one bardziej rzeczywiste. Wtedy często mają kolor zbliżony do naturalnego, np. brązowy. Choć ten motyw zdarza się rzadziej, to jest jednak obecny wśród dostępnych motywów.

Etui na tablet w sowy z czego jest wykonane?

Warto wiedzieć, że etui na tablet wzór sowa może być z różnych materiałów. Popularna jest skóra ekologiczna, jednak i z filcu da się zrobić sówki. Wtedy często taka sowa ma postać 3D i wykonywana jest z dodatkowych materiałów filcu. Kiedy przejedzie się po niej palcami, to czuć, że jest wypukła i bardziej wyczuwalne są np. oczy sowy.