Jakie etui na tablet iPad Pro 9.7 wybrać?

Zastanawiając się nad tym, jakie etui na tablet iPad Pro 9.7 wybrać, do dyspozycji mamy kilka różnych produktów. Niektóre z nich chronią tylko tył urządzenia, inne natomiast robią to ze wszystkich stron – są to tzw. etui-książki, które umożliwiają kompleksowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami.
Etui silikonowe do Apple iPad Pro 9.7 to przykład modelu, który chroni nasz tablet iPad Pro 9.7 na wysokim poziomie, jednak nie jest przy tym niewygodne. Nie sprawdzi się zbyt dobrze do noszenia np. w torebce ewentualnie z dodatkowym pokrowcem. Ponieważ ekran nie jest wystarczająco zabezpieczony przed zarysowaniami. Opcją jest szkło hartowane, jednak i ono może ulec porysowaniu. Z pewnością jest to jednak najlepsza propozycja dla tych, którzy szukają czegoś do używania w warunkach domowych lub bez konieczności ciągłe transportu bez dodatkowych zabezpieczeń.

Etui Smart Case do iPad Pro 9.7 z kolei posiada z przodu zamknięcie, łatwe i szybkie w używaniu. Dodatkowo możemy je złożyć, by służyło nam w formie podstawki pod tablet. Dzięki temu oglądamy filmy czy przeglądamy zdjęcia i strony internetowe bez konieczności ciągłego trzymania urządzenia w ręku. Od poprzedniego etui różni się przeznaczeniem – ten model lepiej poradzi sobie z transportem.

Więc jakie etui na tablet iPad Pro 9.7 wybrać?

To zależy od naszych oczekiwań. Do wyboru mamy wiele różnych kolorów, co dodatkowo pozwala znaleźć najlepszy model dla siebie.