Etui na tablet Huawei Mediapad T1 8.0

Etui na tablet Huawei Mediapad T1 8.0
Etui Book Cover Huawei MediPad T1 8.0 – sklep 4kom.pl

Etui na tablet Huawei Mediapad T1 8.0 chroni urządzenie przed zarysowaniem, pobrudzeniem i uszkodzeniem go. Dzięki zastosowaniu automatycznej funkcji budzenia i usypiania pozwala zaoszczędzić na zużywanej baterii czasem nawet do połowy w ciągu dnia. Możliwość przekształcenia etui w podstawkę jest dodatkowym atutem, który sprawdza się szczególnie w przypadku tych właśnie rodzajów urządzeń mobilnych – tabletów.

Etui na tablet Huawei Mediapad T1 8.0 – rodzaj etui

Nazwa etui Book Cover nie bez powodu oznacza z angielskiego słowo „książka”. Ten typ etui na tablet przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności urządzenia, nie blokując i nie zakrywając przycisków, pozwala cieszyć oko precyzją wykonania etui oraz elegancją, która świetnie sprawdzi się u każdego.
Uniwersalny kolor czarny pozwala dopasować etui na tablet do każdego, kto jest posiadaczem sprzętu Huawei Mediapad T1 8.0. Doskonała ochrona, wygoda i komfort używania. Wrzucając tablet do torebki lub plecaka nie musimy martwić się o to, że otworzy się on nam w środku i ekran urządzenia ulegnie porysowaniu o ostre elementy (jak np. klucze).
Przy zamknięciu obecny jest magnes, który daje pewność tego, że tablet się nie otworzy. Umieszczony wewnątrz delikatny materiał to z kolei gwarancja dodatkowego zabezpieczenia przez zarysowaniem. Kupując urządzenie mobilne, każdy z nas liczy na to, że będzie ono łatwe i bezpieczne w transporcie. I tak właśnie się dzieje w momencie, gdy inwestujemy w dobre etui na tablet Huawei Mediapad T1 8.0.