Etui na magnes skórzane do Lenovo Yoga Tab3 10″ Pro X90

Etui na magnes skórzane do Lenovo Yoga Tab3 10" Pro X90
Etui na magnes skórzane do Lenovo Yoga Tab3 10″ Pro X90 – sklep 4kom.pl

Etui na magnes skórzane do Lenovo Yoga Tab3 10″ Pro X90 to funkcjonalne, lekkie i wygodne etui na tablet, którego najważniejszą funkcją jest chronić nasz sprzęt przed uszkodzeniami.

Etui na magnes skórzane do Lenovo Yoga Tab3 10″ Pro X90 jakie wykonanie i funkcjonalność?

Etui zostało wykonane z ekologicznej skórki, dzięki czemu zachowuje swój elegancki i klasyczny wygląd. Świetnie sprawdzi się także w pracy dla osób, których obowiązuje pewien dress code i stonowanie barw. Wewnątrz etui zostało wysłane delikatny materiałem, dzięki czemu porysowaniu nie ulega ekran tabletu. Aksamitny i delikatny zamsz chroni od wewnątrz doskonale.

Etui na tablet Lenovo Yoga Tab3 10″ Pro X90 to zamykane jest na magnez, dzięki czemu nie martwimy się o to, że otworzy się nam ono w torebce czy plecaku, a nasz sprzęt nie ulegnie zniszczeniu. Co ważne – dzięki temu uzyskujemy też możliwość wzbudzania i usypiania urządzenia. Sprytna funkcja SLEEP ON/OFF pozwala oszczędzić baterię i jednocześnie nasz czas, który wcześniej traciliśmy na ponowne uruchamianie urządzenia.

Podstawka Stand Case
Wygodne składanie etui w podstawkę, dzięki której oglądanie filmów jest o wiele bardziej komfortowe, szybciej możemy przeglądać projekty do pracy, zdjęcia czy obrazy. Samo korzystanie z tabletu w jednym miejscu jest wtedy ułatwione.

Etui na tablet Lenovo to klasyczne i wygodne etui, które spodoba się miłośnikom elegancji. Montowanie i demontaż etui na tablet jest bardzo łatwe i szybkie. Sam pokrowiec posiada odpowiednią sztywność, co wpływa na bezpieczeństwo urządzenia.