Etui na magnes skórzane Lenovo Yoga Tab 3 8

Etui na magnes skórzane Lenovo Yoga Tab 3 8
Etui na magnes skórzane Lenovo Yoga Tab 3 8 – sklep 4kom.pl

Etui na magnes skórzane Lenovo Yoga Tab 3 8 to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy od produktów wymagają czegoś więcej niż tylko ładny wygląd i są jednocześnie zdania, że aspekt wizualny również ma znaczenie. O tym, jak zachować równowagę między jednym a drugim, pokazuje etui do Lenovo Yoga, które swoim wyglądem jest w stanie skusić każdą z pań, a funkcjonalnością przekonać każdego rozsądnego mężczyznę. Dlaczego?

Etui na magnes skórzane Lenovo Yoga Tab 3 8 – wygląd zewnętrzny

To etui typu książka, wyjątkowo lekkie, praktyczne i świetnie wykonane. Elegancji dodają przeszycia wzdłuż brzegów na ekologicznej skórze. Wnętrze etui zostało wzbogacone o specjalny zamsz, który chroni ekran przed zarysowaniem.

Dodatkowym dużym plusem jest to, że etui posiada wiele cech zwiększających komfort używania. Świetnie wpasowuje się w nowe trendy i oferuje swoim użytkownikom najnowsze technologie. Jest to między innymi wybudzanie i usypianie urządzenia za pomocą funkcji Sleep On/Off. Dzięki niej jesteśmy w stanie oszczędzać baterię i nie tracić jej na stałe czuwanie telefonu. Jednocześnie oszczędzić też czas przy jego manualnym włączaniu i wyłączeniu.

Fanom oglądania zdjęć i filmów na tablecie na pewno spodoba się to, że etui na magnes skórzane Lenovo Yoga Tab 3 8 można składać i rozkładać w taki sposób, że ze zwykłego etui możemy szybko zrobić podstawkę, dzięki której oglądanie filmu będzie wyjątkowo przyjemne. Sprawdzi się to także przy codziennym korzystaniu, jeśli ktoś z nas lubi korzystać z tabletu w ten sposób. Warto również dodać, że etui na magnes skórzane Lenovo Yoga Tab 3 8 zamykane jest na magnes, co zwiększa komfort jego stosowania i jednocześnie poziom bezpieczeństwa. Istnieje mniejsze prawdopodobieństwo na jego wysunięcie z etui i uszkodzenie.