Etui Metropolis UAG iPad 9.7 2017

Etui Metropolis UAG iPad 9.7 2017
Etui Metropolis UAG iPad 9.7 2017 – sklep 4kom.pl

Etui Metropolis UAG iPad 9.7 2017 dopasowane jest do potrzeb najbardziej wymagających właścicieli tabletów, którzy od etui oczekują nie tylko ochrony przed zarysowaniami, ale również gwarancji, że sprzęt nie zniszczy się w trakcie przypadkowego upadku.

Etui Metropolis UAG iPad 9.7 2017 – pancerne etui na tablet Apple z poliwęglanu

Pancerne etui na tablet jest coraz częściej wybierane. Ponieważ zapewnia najwyższy poziom ochrony, dając poczucie bezpieczeństwa osobom podróżującym z tabletami oraz wykorzystującym je jako urządzenia mobilne. W odróżnieniu od innych etui o wiele lepiej amortyzuje ewentualne wstrząsy, zapobiegać szkodliwemu ich wpływowi na urządzenia. W przypadku etui, które tu prezentujemy, możemy mieć pewność. Przypadkowego wyślizgnięcie się z dłoni tabletu nie będzie musiało oznaczać jednoznacznie jego zniszczenia. Ochroną podjęty jest też ekran, który dzięki bokom etui również jest w pewnym stopniu zabezpieczane.

Idealnie dopasowane etui Apple

Etui stworzone zostało dla konkretnego modeli tabletów, a konkretnie dla urządzenia marki Apple – iPad Pro 9.7 2017. Dopasowanie etui pod konkretny model sprawia, że zyskujemy nie tylko najwyższy poziom ochrony, ale i funkcjonalność oraz ochronę w trakcie użytkowania sprzętu. Etui UAG zabezpiecza więc naszego iPada Pro 9.7 2017 przed uszkodzeniami, nie zwiększając przy tym znacząco jego wagi. Mimo pancernego wykonania etui pozostaje lekkie, co jest znaczącym plusem.

Powodem, dla którego warto wybierać etui Apple dopasowane do danego modelu, jest również fakt przystosowanych do potrzeb urządzenia wycięć – tu dostęp do przycisków jest bezproblemowy. Bez problemu obsłużymy tablet tak, jak tego potrzebujemy. Funkcjonalna podkładka w etui na tablet Apple iPad 9.7 2017 umożliwi nam też wygodne przeglądanie internetu lub oglądanie filmów bez potrzeby trzymania tabletu w dłoni.