Etui na magnes skórzane do Lenovo Yoga Tab3 10 Pro X90

Etui na magnes skórzane do Lenovo Yoga Tab3 10 Pro X90
Etui na magnes skórzane do Lenovo Yoga Tab3 10 Pro X90 – sklep 4kom.pl

Etui na magnes skórzane do Lenovo Yoga Tab3 10 Pro X90 to pełen komplet tego, czego potrzebuje nasz sprzęt. Wysoka jakość wykonania, doskonała ochrona i przy okazji funkcjonalność, która urzeknie użytkowników sprzętu. Połączenie wszystkich tych cech sprawiają, że ten model etui będzie z pewnością idealny dla osób wymagających.

Etui na magnes skórzane do Lenovo Yoga Tab3 10 Pro X90 najważniejsze cechy

Etui jest lekkie i doskonale dopasowane do Lenovo Yoga Tab3 10 Pro X90. Dzięki temu nie zwiększa drastycznie grubości urządzenia, które wciąż pozostaje równie smukłe, co na początku. Nowoczesny design i staranne wykonanie decydują o tym, że całość nabiera eleganckiego wyglądu. Ekologiczna skóra z przeszycia wzdłuż brzegów prezentuje się niebywale ładnie. Od wewnątrz etui pokryte zostało delikatnym zamszem, by chronić przed zarysowaniami i zabezpieczyć ekran.

Magnetyczne zamknięcie to gwarancja tego, że etui nie otworzy się w naszej torebce czy plecaku w trakcie transportu. W połączeniu z funkcją sleep on/off tworzy doskonały duet. Szybkie otwarcie, a jednocześnie bezpieczne, pozwala na zaoszczędzenie czasu, który wcześniej traciliśmy na całkowite uruchomienie od nowa sprzętu. Tutaj automatyczne wybudzanie i usypianie pozwala zadbać i o baterie, o i nasz czas.

Możliwość zamienienia etui na tablet Lenovo w stojak, który dobrze podtrzyma nasze urządzenie, ucieszy każdego, kto dużo czasu spędza przed tabletem i poszukuje rozwiązania, które byłoby komfortowe i pozwoliło na oglądanie filmu czy przeglądanie multimediów bez konieczności trzymania urządzenia w rękach.